+42 633 53 73

Wsparcie techniczne

Dobór odpowiednich środków przeciwdziałających korozji

Wsparcie projektowe inżynierów ZERUST®/EXCOR® zapewnia kompleksowe zarządzanie działaniami zapobiegającymi korozji metali, na każdym etapie procesu produkcji i użytkowania. Oferujemy produkty, które zabezpieczą elementy metalowe podczas wytwarzania, magazynowania i transportu. System hamujący powstawanie korozji ZERUST®/EXCOR® jest zgodny z wymogami antykorozyjnymi i ekologicznymi stosowanymi przez większość przedsiębiorstw typu OEM. Po wprowadzeniu rozwiązań antykorozyjnych ZERUST®/EXCOR® redukcja kosztów eksploatacyjnych wynosi 10% lub więcej. Podnoszą się również zyski związane z wysyłką, ponieważ dzięki produktom ZERUST®/EXCOR® elementy metalowe zachowują wysoką jakość podczas transportu i magazynowania.

Preparaty antykorozyjne z Lotnymi Inhibitorami Korozji (VCI) Zerust®/Excor®

ZERUST®/EXCOR® jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań antykorozyjnych. Zespół inżynierów ZERUST®/EXCOR® pracuje nad nowymi metodami zapobiegającymi korozji, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Cały czas udoskonalamy oferowane przez nas środki, wdrażamy i upowszechniamy innowacyjne technologie ochrony przeciwkorozyjnej. Skontaktuj się z naszymi pracownikami, aby dobrać środki antykorozyjne dostosowane do twoich potrzeb.

Company Board of Member

Po lewej konkurencyjny olej VCI; po prawej: olej ZERUST®/EXCOR® AxxanolTM 750 VCI. Rezultaty po 24 godzinach w komorze solnej (ASTM B117).

Company Board of Member

Ilustracja przedstawia molekuły VCI zamknięte w torebce ZERUST®/EXCOR®.