+42 633 53 73

AxxaWash™ NW-10C - płyn antykorozyjny, myjący

AxxaWash™ NW-10C to płyn antykorozyjny myjący w postaci koncentratu. Podczas czyszczenia elementów metalowych, usuwa powodujące korozje jony substancji zanieczyszczających oraz chlorków, które pozostały po procesie produkcji metali lub ich obróbce. Odtłuszcza i usuwa zanieczyszczenia węglowodorowe. AxxaWash™ NW-10C można stosować wykorzystując metodę zanurzeniową albo natryski o wysokim lub bardzo wysokim ciśnieniu wody. Płyn antykorozyjny AxxaWash™ NW-10C zalecany jest do czyszczenia aktywnych metali żelaznych (np. żeliwa) wystawionych na działanie nieorganicznych soli i innych czynników korozyjnych.

WŁAŚCIWOŚCI płyn antykorozyjny AxxaWash™ NW-10C
Ochrona metali metale żelazne, aluminium, mosiądz, cynk, miedź
Usuwa nie zalecany
Wskaźnik rozcieńczania 8 miesięcy
Zakres ciśnienia tak
Bezpieczeństwo  

Płyny do mycia i czyszczenia Zerust®/Excor® to linia produktów usuwających resztki zanieczyszczeń, które pozostają po procesie produkcji i obróbki metali. Używaj środków myjących do zabezpieczenia przed korozją metali zanieczyszczonych lub wysoce reaktywnych. Przed zastosowaniem na oczyszczonych elementach metalowych środków ochronnych Zerust®/Excor® lub opakowań antykorozyjnych VCI, należy je dokładnie osuszyć.

Metalowa płytka po lewej została umyta w wodzie wodociągowej, płytka po prawej została umyta w roztworze  AxxaWashTM NW-10C.

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA

Kategoria: